Postira Sardi - Orkan 0:0

Utakmicama 14. kola nastavlja se 1. Županijska nogometna liga, odnosno počinje njen proljetni dio. pogon. Naš Orkan, s 5. mjesta na tablici lige kao kobac čeka na neki kiks vodećih ekipa. Naravno, valja paziti i da se opet ne kiksa na nedjeljnom "prekomorskom" gostovanju, kod susjeda iz Postira. Utakmica počinje u 15 sati, pa ako Vas penta služi bacite đir..
JADRAN KS - OMIŠ 1:1 (0:0). Drugi naš županijski ligaš, Omiš, u subotu je u Kaštelima odigrao neriješeno s Jadranom. Čvrsto prvo poluvrijeme nije obilovalo pogocima. Zato su se u nastavku susreta dva puta tresle mreže, na obostrano zadovoljstvo s jedne i s druge strane. Omišane je u vodstvo doveo branič Kuvačić u 62. minuti, a samo deset minuta kasnije mladi krilni napadač Stude donosi izjednačenje, kasnije i vrijedan bod domaćinu.