Orkan - Urania 2:1, Kamen - Omiš 3:1

NK ORKAN - NK URANIA  2:1 (1:1). U nedjeljnom prvenstvenom srazu seniora Orkana i Uranie poveli su gosti u 28. minuti preko Andrijaševića..Orkan je izjednačio pet minuta poslije Jukića. Centrirao je Grbeša a golgeter s Orija je nadskočio obranu Uranie i glavom lijepo zabio za poravnanje rezultata. U nastavku smo gledali igru ravnopravnih protivnika gdje su dugoraćani naoko imali terensku inicijativu no gosti su opasnije prijetili. Nakon što je "Messi iz Baške Vode" (igrač gostiju s brojem 10) dobro ispromiješao obranu Orkana te ljuto opalio prema mjestu gdje obično caruje Marin Bajamić, njegova alternacija na golu Odža izvrsno je reagirao, mačjim refleksom skrenuo balun i uz pomoć prečke sačuvao Orkana nevolje. Mrtvu priliku promašilo je potom i desno krilo Uranije, koja je s obzirom na prikazano na gostujućem terenu itekako zaslužila vratiti se u Bašku Vodi s barem bodom. No kako to već u nogometu često biva, kazna za promašaje je usljedila u samoj završnici susreta. kad su već i najoptimističniji kibiceri iza gola bili sasvim zadovoljni remijem. Upornost Ivice Grbeše se isplatila Orkanašima u 86. minuti susreta. Jedan već izgubljeni balun ubačen u dubinu uspio je opet osvojiti u duelu s protivničkim bekom, usljedilo je odlično ubacivanje u sredinu šesnaesterca Uranije gdje je u ruži igrača u skoku s stoperom gostiju na leđima Ivan Šarić znalački glavom skrenuo loptu prema mjestu u golu kojeg vratar Uranije nikako nije mogao pokriiti. Potez majstora za slatku i važnu pobjedu Orkana pred svojim navijačima i čak "trojicom tajnika", koliko ih je na prigodnom transparentu "izbrojila" Torcida Dugi Rat. Susjedi iz Omiša nisu se dobro proveli na Cvjetnicu u Imotskoj krajini. Tvrd je Kamen iz Ivanbegovine čak i za momke s Omiške stine. Kamen - Omiš 3:1.