Rukomet (Ž): Neodlučeno u Kaštelima

mlađe kadetkinje RK ORkanaRK ORKAN – ŽRK KAŠTELA 18:18 (11:10). Tijek utakmice mlađih kadetkinja Orkana bio je vrlo neizvjestan i nadasve vrlo zanimljiv. Obje ekipe pokazale su znanje, mogućnost i nadasve veliku želju za pobjedom. Stanje na semaforu nije prelazilo 1-2 zgoditka prednosti za jednu ili drugu ekipu. Na poluvremenu u prednosti su bile Orkanašice sa jednim zgoditkom viška (11:10). U drugom poluvremenu obje ekipe su krenule istom možda čak i malo bržom i čvršćom igrom.  Neizvjesnost je rasla ...

RUKOMET (Ž)

Kaštela, GD Kaštela, 24.11.2010.

1.HMKRL-jug, pretkolo

RK ORKAN – ŽRK KAŠTELA 18:18 (11:10)

Piše: Marina Banović / rkorkan.com

Dana 24.11.2010 u 18.45 sati odigrala se utakmica između RK ORKANA (bijele) - ŽRK KAŠTELA (žute). Tijek utakmice bio je vrlo neizvjestan i nadasve vrlo zanimljiv. Obje ekipe pokazale su znanje, mogućnost i nadasve veliku želju za pobjedom. Stanje na semaforu nije prelazilo 1-2 zgoditka prednosti za jednu ili drugu ekipu.

Na poluvremenu u prednosti je bila ekipa Rk Orkan sa samo jednim zgoditkom više od protivničke ekipe (11:10).  U drugom poluvremenu ekipe su krenule istom možda čak i malo bržom i čvršćom igrom.  Neizvjesnost je rasla... no ipak na kraju rezultat je kao cijeli tijek utakmice bio izjednačen tj. 18:18. Utakmicu je popratilo 50-tak gledatelja.

Moramo pohvaliti Luciju Ercegović (Orkan) s postignutih čak 10 golova i na protivničkoj strani Karmen Vukorep (Kaštela) sa postignuta 3 gola, ali i sve ostale igračice (dugoračanke i kaštelanke) koje su ostavile srce na parketu.