Orkan - Zadar 2:3

NK ORKAN - NK ZADAR  2:3 (1:0). Igrači Orkana odlično su krenuli u subotnji susret s nogometašima Zadra. Vidjelo se dobro i s tribina da žele pobjedu u ovom susretu, a za to su nagrađeni već u 7. minuti kada Legčević pogađa za vodstvo. 1:0. Još jednu brojčanu prednost, onu u broju igrača na travnjaku, dobio je Orkan u 31. minuti kada mladi zadranin Josić dobiva drugi žuti karton i tako svoju ekipu ostavlja sa 10 igrača. Činilo se tada da će Orkan upisati tri boda i napokon isploviti prema sigurnijim vodama, no sve to kao da je probudilo dišpet u Zadranima koji su i s igračem manje uspjeli preokrenuti rezultat početkom drugog dijela (Terkeš u 52') a do kraja utakmice postići još dva nova pogotka (Colić 65' i Blažević 80') i zasluženo slaviti u Dugom Ratu. Orkan je uspio pogotkom Jurića u završnici samo smanjiti rezultat na 2:3. Orkan nikako da izađe iz svoje proljetne nevere. Dan prije subotnje utakmice trener Orkana Dalibor Filipović podnio je ostavku, a uoči utakmice u zapisnik je postavljen i 15-godišnji Filip Ivanišević (08/2001) ali ipak srećom po Orkan nije zaigrao u subotnjoj utakmici jer to bi značilo sankcije za dugoratsku momčad koja i bez toga ima premalo bodova i bori se za ostanak u 3.HNL-jug.

Izvor: FB 3.HNL-jug