Polača - Orkan 0:5! Orkan je u 3.ligi!

NK POLAČA - NK ORKAN  0:5 (0:2). Odlične vijesti stižu iz Polače gdje se danas odigrao prvi kvalifikacijski susret za popunu 3.HNL. Orkan je svladao ekipu Polače s uvjerljivih 5:0! Orkanski su krenuli dugoraćani u utakmicu i već na poluvremenu vodili su s 2:0, a u nastavku su krenuli još i jače i rezultatska prednost je samo rasla. Strijelci u Polači bili su Šarić (2), Ćorić, Bilić i Zečić. Čestitke igračima Orkana i treneru na izvrsnoj igri i rezultatu. Uzvratna utakmica igra se u srijedu 8.6. u Dugom Ratu..

NAJAVA:

Kvalifikacije za 3.HNL: Polača - Orkan

MB

U nedjelju, 5.6.2016 naš šampion igra u Polači protiv istoimenog protivnika prvu kvalifikacijsku utakmicu za ulazak u veći rang natjecanja, 3.HNL. Utakmica u Polači počinje u 17:30 sati, a autobus s ekipom Orkana i najvatrenijim navijačima polazi s dugoratskog kolodvora u 13 sati. Idemo zajedno po pobjedu!

Uzvratna utakmica igra se u srijedu popodne u Dugom Ratu.