Marina Kaštela - Orkan 27:26

ŽRK MARINA KAŠTELA - RK ORKAN 27:26 (13:15). Orkanašice su u 11. kolu 2. HRL – jug odličnog odigrale prvi dio utakmice u Kaštelima, u nastavku su malo popustile da bi u neizvjesnoj završnici, u "foto finišu" domaće rukometašice uspjele pobjediti s minimalnom prednošću. Rukometašice Marina Kaštela tako su nastavile s dobrim rezultatima svladavši i Dugoraćanke. Orkanašice ohrabrene dobrom igrom mogu ako ovako nastave, "pobijeći" u sredinu iz donjeg dijela ljestvice. Boljom igrom u drugom poluvremenu kaštelanske su rukometašice nadoknadile zaostatak protiv Dugoračanki i upisale drugu pobjedu u posljednje tri utakmice. Orkanašice su puno bolje otvorile utakmicu te ponajviše na krilima Kristine Banović pobjegle na 7:3. U tijesnom drugom poluvremenu Orkan je držao svoju prednost sve do 53. minute, kada Matijašević s tri pogotka preokreće sa 21:22 na 24:23. Orkanašice su jednom izjednačile, no Marina je bila s(p)retnija u završnici za nova dva boda. Bit će bolje drugi put..

ŽRK Orkan: Balić, Šćurla (8), Ribičić, K. Banović (9), R. Martić (1), Ković (3), Šinković, A. Martić, Šaškor (2), Tafra, Ercegović (3), Bartulin, Vuković. Trener: Đanki Vojnović