Orkan - Val 0:2

NK ORKAN - NK VAL 0:2 (0:1). Na gostovanju u Dugom Ratu nogometaši Vala uspjeli su pobijediti seniore Orkana rezultatom 2:0. Ključni dijelovi utakmice zbili su se na samom početku i na kraju. Prvo je ponajbolji pojedinac susreta Jure Cvjetković momčad Vala doveo u vodstvo već u trećoj minuti susreta, da bi u sudačkoj nadoknadi Grbeša zabio za konačnih 2:0. Taj isti igrač ušao je samo minutu prije pogotka. Nije kao Miki Rapaić, ali skoro.. Val je tako izdržao sve nalete Orkana naplativši pritom i njihove pogreške. Orkan je naposljetku utakmicu završio i bez pogotka i s igračem manje. Bit će bolje u idućem kolu. Valjda..

Grb Orkana Izvor: Kastela.org

Za NK Orkan su u nedjelju nastupili: Ordulj, Voloder, Grizelj, Dragošević, Mandurić, Tokić, Novaković (46. Radman), Bekavac, Pavić, Šarić, Mudnić-Pulje (72. Kraljević). Trener: Ervin Nazor

NAJAVA UTAKMICE

NK ORKAN - NK VAL. Nogometaši Orkana u novom kolu 1.ŽNL u nedjelju, 5.5., s početkom u 17 sati na svom travnjaku u Dugom Ratu dočekuju Vala iz Kaštela. Ima li golova i pobjede poslije kiše? Ajmo naši!

Ništa od naših ove nedjelje. Dobro, ništa od pobjede i novih bodova. Ovi današnji već se slave po Kaštelima..