Rukomet (Ž): Iz Splita praznih ruku

RK OrkanU nedjelju, 24. listopada 2010. u maloj dvorani ŠC Gripe u Splitu odigrano je 5. kolo županijske rukometne lige između ekipa ŽRK Split 2010 i RK Orkan. U utakmici djevojčica nije bilo neizvjesnosti, pa su Splićanke lako i visoko porazile Dugoraćanke. Kod mlađih kadetkinja opet su pobjedile domaće, ali u uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici u kojoj se pobjednik nije znao do samog kraja ...

RUKOMET (Ž)

Iz Splita praznih ruku

ŽRL, Mlađe kadetkinje (1996)

ŽRK SPLIT 2010 – RK ORKAN 18:14(9:7)

Piše: Lucija Ercegović / RKOrkan.com
Izvor: RKOrkan.com

Dana 24.10.2010 u 11.00 sati održala se utakmica između ŽRK Splita 2010 i RK Orkana koju je popratilo oko 30-tak gledatelja. Igračice Orkana započele su obranom 5-1 koja i nije bila baš učinkovita, pa su protivnice to brzo iskoristile! U prvom poluvremenu bolja je bila ekipa Splita 2010, a to se pokazalo i rezultatom na poluvremenu 9:7.

U drugom poluvremenu Splićanke su još pojačale tempo i povele visokih šest razlike, ali sve su to Orkanove igračice uspjele stignuti i čak izjednačiti,... Za više od toga nije bilo snage, pa su do kraja Splićanke napravile seriju 4:0, za konačnih 18:14 za domaću ekipu ŽRK Split 2010.

Čestitamo curama na zasluženoj pobijedi!

ŽRK SPLIT 2010

Lucija Mijoč, Anđela Zelić (2), Željana Galić (5), Ana Ćulap (5), Mia Ćuk, Ilijana Vickov (1), Barbara Bečić (2), Ella Vivodinac, Matea Polić, Antonia Šećer, Matea Čagalj, Nina Cvitanović, Andrea Krolo (3), Tea Štrbac, Martina Ćosić, Vesna Zelić

RK ORKAN

Antica Mimica 1, Marina Šćurla (1), Marija Merčep (2), Ivana Ribičić(1), Sara Pecić, Petra Balić, Antonija Jerčić, Ivana Banović, Anamarija Čikotić , Marina Banović (2), Lucija Ercegović (8)

ŽRL, Djevojčice (1998)

ŽRK SPLIT 2010 – RK ORKAN 13:1(6:0)

Piše: Ivana Balić / RKOrkan.com

24.10.2010 odigrano je 5. kolo ženske lige za djevojčice godišta 98 i mlađe. Sastale su se ekipe ŽRK Split 2010 i ŽRK Orkan. Susret se odigrao u malo dvorani športskog centra Gripe. Odličnom igrom protiv RK Orkana domaćice dominiraju i utakmica završava uvjerljivom pobjedom s konačnim rezultatom 13:1 (6:0). Upućujemo pohvale objema ekipama i čestitke pobjedniku.