Jadran KS - Orkan 1:0

NK JADRAN KS - NK ORKAN 1:0 (0:0). Pobjednički niz Orkana zaustavljen je u Kaštel Sućurcu. Bila je to zanimljiva i neizvjesna utakmica sa samo jednim golom. Nogometaši Jadrana diktirali su tempo, imali loptu više u posjedu, stvarali su prigode a gosti su pogodili vratnicu, ali nisu uspjeli izjednačiti rezultat. Jedan pogodak u mreži Boška Baučića, bio je dovoljan domaćinu da dođe do sva tri boda. Pogodak je djelo Lea Andrića, izrađen je u 62.minuti. S desne strane Šiškov je poslao dugu točnu loptu do Andrića koji između dva obrambena igrača Orkana iz prve pogađa mrežu s 13 metara. Bio je to lijep i precizan udarac koji vratar dugoraćana nije moga obraniti. Ostale prigode domaćina Orkan je zaustavio a u završnici je imao dvije vrlo izgledne šanse za izjednačenje. U 86. i 88. minuti splela se matna mreža pred golom Jadrana no vratar Benić bio je na pravom mjestu te je obranio udarce dugoraćana. Orkan je porazom u Kaštelima prepustio vodeću poziciju Omladincu, a Jadran je povezao dvije pobjede, te smanjuje zaostatak za vodećima.

NAJAVA:

Lider županijske lige, naš Orkan, ohrabren izlaskom na vrh tablice nakon uvjerljive domaće pobjede nad Slogom, u subotu dolazi u Kaštel Sućurac na megdan Jadranu. Utakmica počinje u 14 sati, pa se nadamo da će se poslije ručka dosta navijača Orkana umjesto u misto na kavu uputiti u Sućurac navijanjem pomoći svojim nogometašima u borbi za nove bodove i ostanak na vrhu. Lip je dan, a dobre kave ima i u Sućuraćkim kafićima.. Ajmo Orkanaši!