Orkan - Glavice 2:0

NK ORKAN - NK GLAVICE  2:0 (1:0). Napokon pobjeda. Već smo se malo zabrinuli. Igrači Orkana danas (subota) su u Dugom Ratu pred svojim navijačima pogotcima golgetera lige Ivana Šarića svladali ekipu iz Glavica kod Sinja i tako svojim najvjernijim navijačima dali lijepi, mali, poklončić za Uskrs. Orkan je bolje ušao u utakmicu, imao terensku inciijativu koji je ovaj put znao i pretvoriti u pogotke i pobjedu. To je uspjelo danas, i to dvaput, Ivanu Šariću. U 19. minuti susreta je neobranjivo, poput Mandžukića, pogodio u kut Kragića, vratara Glavica. U 58. minuti golgeter Orkana je zabio opet i postavio, ispostavilo se kasnije, konačan rezultat susreta, unatoč brojnim prilikama na obje strane te onoj kolosalnoj koju je zapucao naš Galić. No dobro, napokon smo pobjedili, osvojili nova tri boda, i malo se opet odmakli od pratitelja na tablici..

Piše: Mladen Banović

Za NK Orkan su danas igrali: Baučić, Galić, Balić (od 69. Mandurić), Baraban, Bilić, Tokić, Grbeša (od 79. Ivanišević), Šarić, Jukić (od 76. Marčić), Miljak i kapetan Tomić. S klupe je Orkana do proljetne pobjede vodio Ante Vitaić.