Orkan - Jadran 2:1 uz prekid u 54.minuti

NK ORKAN - NK JADRAN (T)  2:1 (2:1). Nesvakidašnja i pomalo bizarna situacija dogodila se protekle subote u Dugom Ratu. Unatoč odličnoj i dinamičnoj igri u prvom poluvremenu, nastavak utakmice obilježio je prekid u 54. minuti kada su gosti odbili nastaviti utakmicu zbog nedostatka licenciranog liječnika na klupi domaćina. Sucu Jadrijeviću nije preostalo ništa drugo nego označiti kraj susreta. Što se tiče nogometne strane priče utakmicu su bolje otvorili domaćini. Već u 7. minuti Nikola Tomić je smireno realizirao najstrožu kaznu za Orkana, koju je sudac dosudio zbog igranja rukom igrača Jadrana. Nakon niza propuštenih prilika, u 35. minuti Mihovilović je fenomenalnim udarcem sa 25 metara povisio vodstvo Dugoračana na 2:0. No odmah u idućem napadu Kardum je kaznio veselje i neopreznost domaće obrane i smanjio na rezultat koji je i bio aktivan sve do samog prekida. Bilo kako bilo, konačan ishod ove situacije odredit će se ovog tjedna na sjednici disciplinske komisije NSZSU-e..

Dugi Rat. ŠRC Dalmacija. Gledatelja 150.

NK ORKAN - NK JADRAN (T)  2:1 (2:1).

Strijelci: 1:0 - Tomić (7-11m), 2:0 - Mihovilović (35), 2:1 - Kardum (37).

NK ORKAN: Baučić, Galić, Baraban, Tomić, Mihovilović, Jerončić, Jukić (od 46. Miljak), Šarić, Grbeša, Marčić, Kuvačić.
Trener: Goran Pekas

nk orkan

JADRAN (T): Kirevski, Bokšić, Tolj, Dzo-ja, Divić, Vidić, Bušelić, Bajamić, Kardum, M. Vidić, Pašalić (od 46. Lizatović).
Trener:Danko Jović

Sudac: Mario Jadrijević (Glavice).