Šaptom pale bez ispaljenog metka

ŽRK SPLIT 2010 II - RK ORKAN  29:13 (15:5).  U srijedu smo odigrali zaostalu utakmicu 14.kola protiv druge ekipe Splita 2010. Znali smo da je to utakmica protiv jačeg protivnika, a s obzirom da nam je u sastavu nedostajala Luce Ercegović (Ćapile je varičele, ali ozdravit će Luce brzo..), s velikom dozom pesimizma smo ušle u utakmicu. Taj pesimizam se mogao osjetiti i u našoj igri, ako se prikazano uopće može nazvati igrom ...

RUKOMET (Ž)

Split, 19.03.2014. Mala dvorana ŠC „Gripe“, gledatelja:150
2.HRL-jug(ž), 14.kolo

ŽRK SPLIT 2010 II - RK ORKAN  29:13 (15:5)

Piše: Ivana Banović / rkorkan.com
Izvor: rkorkan.com

Od samog početka Splićanke su krenule jako, a mi kao da nismo ni pokušale pružiti otpor. Obrana je popuštala na sve strane, a napad je bio bezidejan i često pasivan. Kad tome dodamo i tehničke greške, ni ne čudi stvorena razlika uz velik broj lagano postignutih pogodaka Splićanki.

rk orkanPucački najraspoloženija je bila Marina Banović sa 7 postignutih pogodaka, a valja pohvaliti i Ivanu Balić koja je dobivenu minutažu, nekoliko napada provedenih u igri, dobro iskoristila, zabivši gol i iznudivši sedmerac. Bravo Ivana! Sve ostalo treba što prije zaboraviti i okrenuti se novim utakmicama, jer ovo je bila zaista slaba utakmica i trulo izdanje naše igre.

O čvrstoći same utakmice i naše obrane govori i činjenica da tijekom svih 60 minuta nije dosuđen niti jedan sedmerac, kao ni niti jedno isključenje u našoj ekipi...

I što na kraju reći nego da smo se predali bez borbe? Bez ispaljenog metka..