Nogomet: Orkan - Postira Sardi 1:0

NK OrkanNK ORKAN - NK POSTIRA Sardi 1:0 (0:0). Dugi Rat - Igralište SRC "Dalmacija". Strijelac: 1:0 Antonio Perišić početkom drugog poluvremena. U otvorenoj i zanimljivoj utakmici u kojoj je samo falili više pogodaka, pobjednika je presudio gol mladog Antonija Perišića na dodavanje Marina Jukića. Pomlađena dugoratska ekipa dobro je ušla u utakmicu i dobro odigrala, stvarajući (ali i promašujući) prilike, pogađajući stative (Mistrić) ali promjene rezultata u prvom dijelu nije bilo. I Postirani su imali dvije odlične prilike za pogodak do odlaska na odmor, no u nastavku nisu opasnije priprijetili. Nogometaši Orkana i u nastavku su stvorili par prilika, no rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao. Drugo kolo, prva pobjeda Orkana u novoj sezoni, ostvarena pred svojim vjernim navijačima. U trećem, u subotu, naši mladići gostuju u Vinjanima kod istoimene ekipe... Sretno!