Postira Sardi - Orkan 3:1

NK POSTIRA SARDI - NK ORKAN 3:1. Eto, moralo je nešto ovu našu dugoračku vikend feštu pokvarit. Loše sportske vijesti stižu nam s Brača. Fala Bogu, s našim nogometašima je sve u redu, vijađ do Postira i nazad je prošao u redu, samo, eto, s nogometnog dvoboja s domaćom ekipom Postira Sardi doma donosimo tri gola u mriži, a zabili smo im samo počasni. Premalo za nastavak dugoračke fešte i na Braču. Kriza rezultata se nastavlja. Brački su ribari bez većih poteškoća svladali vodeći sastav lige, ekipu dugoratskog Orkana. Tri gola u mreži lidera u prekomorskom susjedskom derbiju epilog je vijađa dugoračana preko Bračkog kanala i nazad. Tek za utjehu i ljepšu statistiku bilježimo počasni pogodak Čorića u smiraju utakmice koju ćemo pamtiti po još jednom proljetnom kiksu dugoraćana, koji ako ovako nastave teško da će ostvariti svoj sportski cilj, ostanak na vrhu tablice i ulazak u veći rang natjecanja. Već u 3. minuti domaćin je poveo. Dubinsko proigravanje Bajića prihvatio je spretni Zadro koji njeumoljivo trese mrežu iznenađenih Orkanaša. Petnaestak minuta poslije eto ti opet Bajića koji je sada presjekao loptu golmanu Bošku Baučiću, koja se odbila nekako do Mičanovića. Odigrao je napadač Postira lijepu povratnu loptu za Bajića koji je neumoljivo plasira u mrežu Orkana.. Uskoro još par tužnih redaka s bračkog križnog puta..