Nogomet: Glavice - Orkan 3:3

NK Glavice - NK Orkan 3:3 (2:1). Niti pola minule nije prošlo i lopta se već našla u mreži Orkana nakon što je Banić uposlio Dukića. U 3. minuti Perić je uposlio Dukića, a ovaj Putnika koji povisuje na 2:0. Orkan smanjuje iz jedanaesterca u 40. minuti nakon Radanovićeve ruke. Dubovac je bio siguran. S rezultatom 2:1 odlazi se na odmor. U 72. minuli golman Orkana Bajamić brani jedanaesterac koji je pucao Runje nakon što je Grubiša oborio Putnika. Runje u 80. min prekršajem zaustavlja Šarića, ali Gugić ovaj put brani Dubovčev udarac s bijele točke izbacivši loptu u korner. Čim je lopla stigla iz kuta Trogrlić ju je zakucao nogom u mrežu. 2:2. Orkanaši su nastavili napade prema Gugiću i to im se isplatilo preko Šarića u sučevoj nadoknadi vremena. I taman kad su gosti pomislili da će se u Dugi Rat vratiti pjevajući, s tri osvojena boda, račune im je pomrsio Gaurina u zadnjim trenucima susreta ...

SUSRET PUN PREOKRETA

Glavice. Igralište NK Glavice. Gledatelja 100.
Sudac: Ivan Čačić (Zadar) - 6,5.

NK GLAVICE - NK ORKAN 3:3 (2:1)

Strijelci: 1:0 Dukić (1), 2:0 Putnik (3), 2:1 Dubovac (40 - 11 m), 2:2 Trogrlić (80), 2:3 Šarić (90+1), 3:3 Gaurina (90+2). Najbolji igrač: Ivan Šarić (Orkan).

Piše: J.Blajić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti