Muka po Orkanu

NK VAL - NK ORKAN  2:0 (1:0) Obje momčadi trebaju bodove, no Kaštelani su uspješno opravdali ulogu favorita i tako Orkanaše poslali praznih ruku nazad u Dugi Rat. Možda je moglo biti i drukčije da je Legčević odmah na startu susreta pogodio mrežu domaćina umjesto vratnice, ali to se nije dogodilo pa pogodak Mislava Peze sredinom poluvremena dovodi domaćine u vodstvo. Isti igrač desetak minuta prije kraja potvrđuje svoj odličan dan i zasluženu pobjedu svoje momčadi protiv Orkana.

Piše: Hrvoje Hrgović / Slobodna Dalmacija

Za NK Orkan su u utorak u Kaštelima nastupili Baučić (5.5), Galić (5.5) (74 Tokić -), Ljubić (5.5) (63. Miljak -), Baraban 6, Romić (6), Marčić (5.5), Jurić (6), Roguljić (5.5), Jukić (5.5), Klarić (6) (77. Kustura -). Legčević (5.5).
Trener: Goran Šušnjara.