Hvar - Orkan 0:2

NK HVAR - NK ORKAN  0:2 (0:0). "Miriše na titulu", napisali bi sad kolege iz sportske rubrike Slobodne Dalmacije. Mi ćemo samo reći.. još jedan korak ka zacrtanom cilju, naslovu prvaka lige i ulasku u veći rang natjecanja, u 3.ligu. Orkan je na Hvaru ove svete nedjelje u vrijeme ručka izašao na megdan Hvaru. Sastao se tako lider i fenjeraš lige. Opreza nikad dosta jer ne kaže se bez razloga da se utopljenik za svaku slamku hvata. Možda se domaćin i nadao nekoj prigodi za iznenađenje, pogotovo nakon što je prvi dio utakmice završio nedirnutih mreža. No u nastavku je Ivan Šarić, najbolji strijelac Orkana i cijele lige, još jedanput pokazao kako lako zabija (a što bi tek bilo da radne dane ne provodi na baušteli). U 59. minuti svladao je Trbića, vratara domaćina, a isto je ponovio i u 76. minuti. Ne znamo je li se slavilo nove bodove u salonu "Tina Ujevića", na povratku s Hvara trajektom Jadrolinije, no ono što znamo i čega se još uvijek rado sjećamo jest fešta Orkanaša kad se nakon završetka sezone 1998/99 ulazilo u 3.ligu. Nadamo se da će naš Orkan, naš vitalni (skoro) stogodišnjak, to ponoviti ove godine!