Orkan - GOŠK 1:1

NK ORKAN - NK GOŠK (KG) 1:1 (1:1). Ni Orkanu ni gostima nije nedostajalo trke i borbenosti, a na kraju jedni i drugi mogu biti zadovoljni osvojenim bodom. Na početku utakmice Orkan je nametnuo svoju igri i stvarao prilike koje nije uspio realizirati, a kazna je, kako to već u nogometu biva, brzo stigla. Igrala se 18. minuta kada je Đuras zatresao mrežu Ordulja za vodstvo gosiju. Orkan je izjednačio u 33. minuti kada je najbolji igrač utakmice Ivan Šarić zabio za poravnanje. U drugom dijelu igralo se opreznije, izgleda da je važnije od pobjede bilo ne primiti gol.

Piše: I.Javorčić / Sportske Novosti

Podjela bodova u Dugom Ratu. Sve je bilo rješeno već u prvom poluvremenu. Poveli su gosti preko Đurasa u 18. minuti, a izjednačio je Ivan Šarić u 33. minuti. Do posljednjeg sudačkog zvižduka rezultat se više nije mjenjao.

NAJAVA UTAKMICE

NK ORKAN - NK GOŠK (KG). Nastavlja se proljetna nogometna karavana na travnjacima 1.ŽNL. Orkan se prošle subote pjevajući i s tri nova boda vratio kući iz Postira, a nadolazeće svete nedjelje, 24.03.2019. u 15:30 sati na biljarski ravnom domaćem travnjaku dočekuje najbolje nogometaše Kaštel Gomilice i nada se istom raspletu. Novi je to megdan, novi ispit za "Tatu i sinove vjetra". Kako je bilo, kako se igralo, najbolje da se nakon blagdanskog ručka prošetate i svratite do SRC "Dalmacija" te pogledate sami. Jerbo izvješća s utakmice na ovim stranicama najvjerojatnije neće biti. Vaš lutajući reporter i ovog vikenda igra u gostima.