Orkan - Kamen 3:0

NK ORKAN - NK KAMEN 3:0. Uvjerljiva pobjeda Orkana na svom terenu protiv nervozne ekipe Kamena iz Ivanbegovine koja je mogla biti i uvjerljivija. Konačno se i Dugoraćanima otvorilo! Osim golova Petkovića i Šarića, utakmicu je obilježio i jedan nesvakidašnji događaj. Naime u 70. minuti međusobno su se potukla dvojica igrača Kamena, Marić i Maršić, kojima je sudac pokazao crvene kartone..

Orkan - Kamen 3:0 (1:0)

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Zaslužena pobjeda Orkana. U 15. minuti, Galić centrira s desne strane, a Petković šalje loptu u mrežu. U 51. minuti Pezo probija po desnoj strani, ubacuje u sredinu, ali lopta se od Češljara odbija u gol. Konačan slom gosti su doživjeli u 70. minuti kada je došlo do obračuna između dvojice njihovih igrača, a sudac Mrčela ih je obojicu poslao u svlačionicu. Poslije je Šarić ‘ukrao’ loptu za 3:0.

NK Orkan: Baučić (6.5), Galić (7), Ivanišević (6.5) (od 63. Šarić 7), Miljak (6.5) (od 80. Šimić -), Romić (6.5), Silić (6.5), Pezo (7), Marčić (7.5), Jukić (7), Klarić (7.5) (od 66. Llanos 6.5), Petković (7.5).