Postira - Orkan 1:0

NK POSTIRA SARDI - NK ORKAN 1:0. Seniori našeg Orkana u svetu nedjelju, 26.11.2017. s početkom u 13 sati odigrali su jedno od najtežih gostovanja u ligi, ono na Braču, kod svojih prekomorskih susjeda, ekipe Postira. Optimisti kakvi već jesmo nadali smo se pozitivnom rezultatu ove nedjelje, no eterom Radio Brača pronijela se do druge strane kanala vijest o vodstvu domaćina u 77. minuti i naše nade su potonule kao Čapino sidro, na dno mora. Ništa od pobijede u gostima, ništa od izjednačenja u 93. minuti, ništa ni od nedjeljnje matematike i teorija velikih brojeva koja ni danas nije bila na našoj strani, no svejedno će nakon treninga idućeg tjedna igrači Orkana okuraženi dočekati nadolazeći susjedski derbi i svog najdražeg protivnika, ekipu Omiša. Ajmo, Orkane! Valja pobjeđivati..