Orkan - Postira Sardi 3:0

utakmica OrkanaNK ORKAN - NK POSTIRA  3:0 (2:0). U tradicionalnom derbiju prekomorskih susjeda Orkan je uvjerljivo svladao goste iz Postira. Uz dva pogotka u prvom poluvremenu, Orkan je propustio realizirati još dvije velike prigode. Mrežu gostiju prvi je načeo Ante Birčić. U 38. minuti Jere Skelin je povećao vodstvo Orkana. Na treći zgoditak se čekalo do pred kraj utakmice kada Mario Mistrić potvrđuje čistu i zasluženu pobjedu domaćina ...

DUGI RAT

Stadion ŠRC Dalmacija. Gledatelja: 100

Piše: Ivan Bašić

Strijelci: 1:0 - Ante Birčić 8 minuta, 2:0 - Jere Skelin 38 minuta, 3:0 Mario Mistrić 85 minuta.
Igrač utakmice: Boris Ercegović

NK ORKAN

Zlatko Blažević - 7, 2.Stipe Miljak - 7, Ivan Lejo - 7 (od 69 minute Filip Popović - 7), Boris Ercegović - 8, Ante Birčić - 7,5 (od 75 minute Mario Mistrić - 7), Marin Marušić - 7 (od 46 minute Marko Mladin - 7), Mijo Mandurić - 7,5, Nikola Tomić - 7, Vjekoslav Perišić - 7, Stipe Tokić - 7,5, Jere Skelin - 7.

NK POSTIRA Sardi

Nikola Martinić - 6, Duje Doljanin - 6, Petar Eterović - 6 (od 46 minute Bosko Botica - 6), Ivan Bilić - 6, Dino Božinović Mađor - 6, Josip Vidović - 6 (od 46 minute Darko Vladislavić - 6), Ivo Matulić - 6, Tomislav Mikulić - 6, Toni Mladineo - 6,5, Mario Vladislavić - 6 (od 78 minute Petar Baković -), Marko Matulić - 6.

Glavni sudac: Stipe Divić.