IV HNL: Croatia - Orkan 4:1

NK Orkan u akcijiNK CROATIA - NK ORKAN  4:1 (2:1). Zmijavci. Igralište ŠRC 'Marijan Šuto Mrma'. Gledatelja 200. Sudac: Goran Vrbatović (Split) - 7,5. Strijelci: 1:0 Krištić (3), 2:0 Karlogan (5), 2:1 Mistrić (18), 3:1 Todorić (48), 4:1 Grubišić (52 -11m). Najbolji igrač: Todorić (Croatia). Počelo je i prvenstvo nogometnih četveroligaša. U utakmici prvog kola pomlađeni sastav Orkana izgubio je na gostovanju kod Croatije u Zmijavcima. Orkan je loše otvorio utakmicu. Već u petoj minuti domaćini su imali dva gola prednosti. Smanjio je Mario Mistrić u 18. minuti.. Danas (utorak) se igra i novo kolo treće lige. U Omišu u 16:30 sati gostuju Raštane. Hoće li nakon Zagore još jedna dobra ekipa pasti na Ribnjaku?