Orkan - Jadran (KS) 5:1

NK ORKAN - NK JADRAN (KS) 5:1 (3:0). Šest golova vidjeli su dugoračani u nedjelju nakon obiteljskog ručka na travnjaku SRC Dalmacija u Dugom Ratu. Od toga čak pet u mreži gostiju. Lijepi uzvrat za jesenski poraz u Kaštelima. Strijelci za Orkana bili su Ivan Voloder, Marin Batinović, Ivan Šarić (2) i Frano Katić (autogol). Čestitke igračima i treneru.
Orkan je dobro otvorio utakmicu i već u 3. minuti nakon auta Voloder izlazi sam pred vratara i mirno realizira za vodstvo Orkana. U 22. Minuti nakon kornera gosti se ne snalaze baš najbolje te Marić-Arić postiže autogol. U 28. minuti nakon lijepe akcije Batinović puca, a vratar gostiju Dude nije na visini zadatka, što domaćin kažnjava i to je 3:0 za Orkan. Na 4:0 povećava Šarić izvrsnim udarcem u same rašlje. Isti golgeter u idućoj minuti pogađa vratnicu. U 74. minuti neumorni Ronal..Šarić glavom lobuje vratara i to je 5:0. Do kraja su gosti smanjili preko Biskupovića. Zaslužena pobjeda Orkana pred teško gostovanje u Postirama. E da se barenko "preko mora" ovog vikenda osladiti i inćunima..

NAJAVA UTAKMICE

Naš Orkan na svom biljarski ravnom i zelenom travnjaku u Dugom Ratu u svetu nedjelju, 10.3.2019 s početkom u 15 sati dočekuje seniore Jadran (KS) u drugom proljetnom kolu nastavka prvenstva 1.ŽNL. Ne znamo hoće li pravdu dijeliti baš sutkinja Vesna (Mladin) Budimir, ali Vesnu je uvijek lipo vidit..