Ludost je glasati za iste, a očekivati drukčiju Hrvatsku

- "Ludost je činiti jednu stvar uvijek iznova, a očekivati drugačije rezultate!" - davno je rekao jedan pametan čovjek (Albert Einstein). Njegova mudra izreka može se primjeniti i na izborne običaje u Hrvata koji, nadajući se boljem, u pravilu većinom glasaju za iste one nesposobne društvene "elite" i stranke koje su izmjenjujući se na vlasti Hrvatsku dovele do sadašnjeg trenutka Lijepe naše - do ekonomski najslabije zemlje u EU s tendecijom pada još dublje! U predizbornoj kampanji smo za prijevremenene izbore za Hrvatski sabor 2016. U nedjelju, 11. rujna izaći ćemo na izbore i svojim glasom imati priliku pokrenuti i male promjene koje mogu imati snažan utjecaj na naš život. Pozivamo stoga sve Vas koji se ne mirite s ovakvom perspektivom našeg društva i ekonomije da pažljivo i sa "zrnom soli" (te s dosadašnjim "postizbornim iskustvima"!!) pročitate i proučite izborne programe nekoliko naših stranaka (koji se nalaze ispod..). Ne glasajte apriori "za Vranu" ili "za Zoku", odvojite si malo vremena i upoznajte se onim što nam, kako (na koji način, kojim  mjerama, na osnovu kojih analiza, projekcija i brojki..) i kada nude naši političari. Iako same pročitane informacije nisu i znanje, jer jedini izvor znanja je naše iskustvo (a ono je prebogato razočaranjima), te na osnovu iskustva i onoga što želimo sebi i drugima, te našem društvu u cijelini, svakako izađimo 11. rujna na izbore i glasajmo za Hrvatsku kakva može biti, zemlju znanja, marljivog rada i odgovornosti, zemlju pametnih rješenja okrenutu budućnosti.. ili zaokružite i potvrdite ovo što imamo danas.

Izborni program stranke PAMETNO

Izborni program stranke MOST

Izborni program stranke HDZ

Izborni program Narodne koalicije (SDP i partneri)

Piše: Mladen Banović

Povezani članci

Who's Online

We have 204 guests and no members online