Nogomet: Guvo i Guć 'tricom' ispratili Omiša

balunNK USKOK - NK OMIŠ  3:1 (3:1). Već u petoj minuti gosti su mogli postići pogodak, ali se u izglednoj prigodi Šarić nije snašao. U 14. minuti uzvratio je Guvo promašajem. Žilić je iz slobodnog udarca s visine žesnaestcrca odlično šutirao, a Odža još bolje obranio. Domaće vodstvo stiglo je u 30. minuti. Jure Guvo manirom rasnog strijelca loptu je prsima prizemljio, zatim je rutinirano pospremio u Baučićevu mrežu. Do odlaska na odmor Guć je u 37. i 39. minuti povećao vodstvo na 3:0, a Šarić je poslije Bašićeve pogreške smanjio na 3:1. U nastavku se rezultat nije mijenjao ...