I rukometni balun ima dušu...

u goluKup: HRK KRILNIK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  38:37 (17:19). U srijedu su rukometaši Dragovoljca odigrali u Lori u Splitu kup utakmicu kontra Krilinika te ispali! Utakmicu smo izgleda shvatili očito kao malo teži trening te iako smo poveli 8:2 imlali smo puno problema u igri, pogotovo što se igralo bez želje i volje, a takvi ne možemo nikoga pobjediti. Utakmicu koju je počela jedna sedmorka privela je kraj poluvremena sa prednošću od dva gola razlike. U pauzi je dogovor bio bez obzira na rezultat da drugo poluvrijeme igra drugih  sedam ...

1.  KOLO  ŽUPANIJSKOG KUPA

Split, velika dvorana Š.C. ‘’Bazeni Poljud’’ 12.10.2011. 18:00h
Gledatelja 50-ak.

Dragovoljci ispali u kupu

HRK KRILNIK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  38:37 (17:19)

Piše: Frane Pleić / rkhd.hr

Tako je i bilo, međutim slaba obrana bez potpore golmana dala je mogućnost Krilniku da povede 5 razlike.Tada smo očito zaigrali bolje i uhvatili neriješeno, ali kako je reka naš trener Bole..  balun ima dušu... i to nan se na kraju vratilo...

Nakon boljih izvođenja sedmerca zasluženo dalje prošla mnogo mnogo borbenija i više željna pobjede - ekipa Krilnika, kojoj želimo uspjehe i sreću u nastavku natjecanja!