Teško bez Marina..

Marko Galiot ZeleRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK MLADI RUDAR  29:29 (15:14). Domaći rukometaši nisu uspjeli doći do vrijednih bodova koji bi im produžili nadu za ostanak. Bez najboljeg igrača Marina Stipičića koji je morao zbog crvenog kartona pauzirati, bili su oslabljeni u nadmetanju s Rudarima koji su na Gripama prikazali hrabru igru što im je u konačnici donijelo značajan bod. Domaći su vodili uglavnom tijekom cijelog prvog poluvremena, ali minimalnu prednost u nastavku nisu uspjeli pretočiti u pobjedu. Gosti su preuzeli vodstvo u 36. minuti 18:20, i do kraja susreta uspjeli kontrolirati rezultat ...

SPLIT
Velika dvorana ŠC Gripe.
Gledatelja 100.

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK MLADI RUDAR 29:29 (15:14)

Piše: I.Maraš / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

detalj s utakmice

Izjednačenje Ivana Pleića stiglo je u posljednjim minutama susreta, a gosti mogu žaliti što njihov posljednji napad nije završio u mreži, te zbog vratnice nisu u Labin otišli s punim plijenom.