RK Trilj - RK Hrvatski Dragovoljac 29:35

U nedjelju je RK Hrvatski Dragovoljac odigrao susret s fenjerašom lige, ekipom Trilja u SD Trilj. Utakmica je krenula u visokom ritmu, s raspucanim napadima obije momčadi. Dragovoljac nakon početnog naleta domaćina uspostavlja kontrolu nad igrom te poluvrijeme završava s rezultatom 15:21 za Dugoraćane. U nastavku su priliku dobili igrači s klupe, eto ime Boline prilike da se nametnu treneru Marinu Stipičiću, prilike koju su unatoč poslovici koja godinama kola među dugoratskim rukometašima (s klupe) vrlo dobro iskoristili. Najbolji strijelac susreta bio je moćni kapetan Mislav Plazibat Keđa s sedam pogodaka, a odličnu partiju pružio je i Stjepan Bajkuša s šest. Utakmica je završila s rezultatom 29:35 za Dragovoljac te se ekipa okreće zadnjoj prvenstvenoj utakmici ovog dijela sezone koja će se odigrati u nedjelju u 15:30 sati na "domaćem" parketu Mala dvorane na splitskim Gripama protiv starih rivala Trogira. Kako je u tijeku sezona Gripe bilo bi pametno svima u nedjelju skoknuti pogledati antibiotik utakmicu protiv starog sportskog rivala. Nadamo se da će našu zdravstvenu preporuku prihvatiti svi ljubitelji sporta osim onih s slabim srcem..

Izvor: RKHD.hr