Pobjedili u uobičajeno infarktnoj završnici

RK HD - PrelogRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK PRELOG  35:34 (20:19). Utakmica bez obrana. Dugoraćani su u većem dijelu utakmice imali prednost, ne veću od tri gola. Završnica uobičajeno dramatična, Dragovoljci su u 52. minuti imali +2 (33:31), ali potom sljedi predugih posnih sedam minuta. Gosti su to iskoristili za potpuni preokret i u 58. minuti poveli (33:34). No, nisu to uspjeli zadržati. Dugoraćani su se još jednom pokazali kao majstori u tijesnim rukometnim završnicama pa su golovima Bajkuše i Pavlovića došli do nove pobjede ...

Split. Mala dvorana SC Gripe. Gledatelja 100.

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK PRELOG  35:34 (20:19)

Piše: V. Pavičić / Sportske Novosti

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Gale 5, Plazibat 4, M Perić 5 (3), Pavlović 2, Klarić 5, Bajkuša 7, L.H. Perić 1, Maleničić, Bosnić, Kaša 1, Banović 4, Ercegović, Jakeljić 1.
Trener: Marin Stipičić

RK HD - Prelog

RK PRELOG: Bogović 3, Koprek, Bergo-vec 3, Martinčević, Božek, Bratković 5, Horvatić 3, Logožar, Krajner 5(1), Malek 3, Janušić 4, Belić 8(3), Šelja.
Trener: Dubravko Hozjak

Sedmerci: RK HD 4(3), Prelog 4(4); Isklučenja: RK HD 2, Prelog 2 min.
Ljudi u crnom: Grbavac i Ravlić (Vrgorac).