Dragovoljci se vratili na pobjednički put

Na pobjedničkoj klupiRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK OSIJEK  26:24 (14:10). Dragovoljci su se vratili na pobjedničku stazu protiv upornih Osječana. Igrači Boška Nazora odigrali su gotovo savršenih prvih 40 minuta. Predvodio ih je Bajkuša koji je svih pet golova zabio u prvom poluvremenu, a obrana na čelu s vratarom Bosnićem počela je popuštati tek u završnici prvog dijela ...

RUKOMET

Split, mala dvorana SC Gripe, gledatelja oko 200.

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK OSIJEK 26:24 (14:10)

Piše: Vedran Pavičić /  Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Zalihu od četiri gola Dugoraćani su početkom nastavka udvostručili do 19:11 i činilo se da će lako do bodova. Međutim, gosti su polako smanjivali zaostatak te se približili na samo gol (23:22).

Pavlović iz sedmerca i Dino Banović donijeli su Dragovoljcima +3 (25:22) da bi Džijan pa zatim i Ranogajec dvije minute prije kraja nagovijestili dramu (25:24).

Napetost je pogotkom razbio iskusni Marko Galiot Zele.

Pobjeda protiv osječana

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Gale, Plazibat 5, M.Perić 4(2), Pavlović 1(1), Klarić, Bajkuša 5, Galiot 4, Maleničić, Bosnić, Kaša, Jakeljić, čorić 3, Banović 4.
Trener: Boško Nazor

RK OSIJEK: Zubac, M. Jurić 1(1), Rano gajec 4,1 Jurić, Zrno 2, Nedić 4, Perak, Nujić, Bureš 6(2), Maltašić, Zavada, Zupčić, Džijan 7(3).
Trener: Vedran Ćurak

SEDMERCI: Hrvatski dragovoljac 5(3), Osijek 9(6)