RK Vranjic - HRK Orkan 21:14

orkanašiceRK "VRANJIC" - HRK "ORKAN" 21:14. Jako teška utakmica! Od prve minute bila je vidljiva nadmoć kod domaćina, a nervoza i zbunjenost kod gošći. Na samom početku serija domaćina, na semaforu 4:0. Niz je prekinut jednim pogotkom i ubrzo nakon toga ponovno Vranjičanke rade seriju od četiri pogotka i rezultat je 9:2. Do poluvremena Dugoraćanke uspijevaju zabiti još dva pogotka pa je konačan ishod na poluvremenu 9:4...

BORILE SE AL' IZGUBILE !!!

3.10.2008. SOLIN - GD "Bilankuša", 20:00 sati. Gledatelja: 50
Suci: Marko Ćolović (K.Kambelovac) i Ante Taraš (K.Gomilica)

RK "VRANJIC" - HRK "ORKAN"  21:14   (9:4)

Piše: Ana Jelčić

OrkanašiceGledajući sa strane , i nije loše primiti 9 pogodaka u jednom poluvremenu, dapače, to je za pohvaliti obranu. No, u tome i je bila stvar na sinoćnjoj utakmici.

U obrani se "ginulo" a u napadu sve "prosipalo", uz bezbroj dosuđenih pasivnih napada, čemu je uzrok dekoncentracija i bezidejnost.

U nastavku - opet isto. Do gola - jedva. No ni domaće cure se nisu iskazale. I njihova je igra pala. (Računajući rezultat u drugom poluvremenu, bio bi 12:10!)

OrkanašiceNa kraju utakmice semafor je pokazao 21:14. Kod domaćina se istakla Anita Božić sa 6 pogodaka a kod gošći Mirjana Ercegović također sa 6 pogodaka.

- Po završetku utakmice, što reći?! Borile se jesmo, ali bezuspješno. Želja je zasigurno bila jak motiv, no...

Slijedećeg vikenda odlazimo na omiljeno (zadnje, NEKIMA, i krvavo) gostovanje, u Zadar, koji se prošle sezone u zadnji čas spasio od ispadanja iz lige.