Mantinela: Cafe bar Cesarica pobjednik turnira!

mali balunturnir MantinelaDošli smo i do kraja 18. tradicionalnog malonogometnog turnira MANTINELA (Šponda). U sinoćnjem finalu ekipa Cafe bara Cesarica iz Omiša nakon uzbudljivog i rezultatski izjednačenog prvog dijela (4:4) svladala je ekipu dugoratskih rukometaša pojačanu s nekoliko balunjera rezultatom 8:5. U nastavku su dugoraćani pali, a Omišani nastavili igrati u istom ritmu, kažnjavajući pritom sve propuste i "zapucane" prilike dugoraćana. Čestitke pobjedniku turnira, ekipi Cafe bara Cesarica, te našim rukometašima koji su (istina, pojačani) skoro otišli do kraja i u malom balunu, te svim sudionicima turnira. Već u ponedjeljak naši se srebrni "balunjeri" vraćaju prvoj ljubavi - rukometu. Trener Mijo sprema im paklene pripreme.. U utakmici za treće mjesto slavila je ekipa župe sv.Petra Priko, koja je rezultatom 7:3 pobjedila ekipu Zov Kamena iz Doca. U revijalnim susretima dugoratski vijećnici su uvjerljivo poraženi od omiških vijaćnika (5:0), a ekipa organizatora HVIDR-a Omiš nadvisila je ekipu HVIDR-a Mostar (10:8). Predstavnik organizatora nakon završnice je uručio trofeje i nagrade pobjedniku i najboljim ekipama omiškog turnira. Dugoratski su rukometaši sve do ranih jutarnjih sati u konobi tehnika Dujića bučno i uz obilje spize i osvježavajućih pića slavili svoj malonogometni uspjeh...
balunUtorak, 05.12.2009:
17.00 h  HVIDR-a Omiš - HVIDR-a Mostar  10:8
18.00 h  ŽUPA SV. PETRA Priko - ZOV KAMENA - Dolac  7:3
19.00 h  Gradsko vijeće Omiša - Općinsko vijeće Dugog Rata  5:0
20.00 h  RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat - CAFÉ BAR CESARICA Omiš
  5:8



18. BOŽIĆNI TRADICIONALNI MALONOGOMETNI TURNIR MANTINELA (ŠPONDA)


Športska dvorana O.Š. "Josip Pupačić" - Omiš


NAGRADNI FOND:

1. MJESTO - 10.000,00 Kn
2. MJESTO - 5.000,00 Kn
3. MJESTO - 2.000,00 Kn
4. MJESTO - 1.000,00 Kn



turnir MantinelaUdruga HVIDR-a Omiš svim sudionicima, pokroviteljima, supokroviteljima, sponzorima i donatorima želi Čestit i blagoslovljen Božić, te uspješnu Novu 2010. godinu!



 


RASPORED PREDKOLA

Nedjelja, 20.12.2009.godine

 

18.00 h  DICA OMIŠA - DICA DUGI RAT
19.00 h  MUŠKA MODA MEGA - DUJA KUPA  11:8
20.00 h  CAFÉ BAR DESPERADO - SEOCA   10:5
21.00 h  STARA KLAPA OMIŠ - CAFÉ BAR KANTUN   5:3


Ponedjeljak, 21.12.2009.godine

19.30 h  I.J.P. - CAFÉ BAR BAGULIN  6:11
20.30 h  SLIZENA - PINK BOYSI  4:8
21.30 h  PUNTA - ARGENTINA  4:6


Utorak, 22.12.2009.godine

19.30 h  CAFE BAR BIG BLUE - SPLIT GAŠPEROV  12:3
20.30 h  HOS ORIJ - HVIDRA OMIŠ  8:7
21.30 h  JAKO BENFICA - CAFÉ BAR   14:2
 

Srijeda, 23.12.2009.godine

17.00 h  CAFÉ BAR CESARICA - NAŠI I VAŠI   15:2 
18.00 h  ZLATAREVO ZLATO - DREAM TEAM   3:0
19.00 h  AURORA -  MUŠAC KLIMATIZACIJA   9:6
20.00 h  MOM DUĆE - UHDDR DUGI RAT  7:1
21.00 h  POVILO - BAJNICE   8:10

 

RASPORED PRVOG KOLA


Subota, 26.12.2009.godine

18.00 h  CAFÉ BAR DUX Gata - ZLATAREVO ZLATO  7:6
19.00 h  AURORA  - STARA KLAPA Omiš   5:6
20.00 h  SV. JOSIP C.B. LIBERTY Dugi Rat - JAKO BENFICA   8:5
21.00 h  RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat - NIZBRDICA Omiš  12:2


Nedjelja,, 27.12.2009.godine

18.00 h  BRAVARIJA BAŠIĆ Dugi Rat - CAFÉ BAR DESPERADO Omiš  12:6
19.00 h  ARGENTINA - CAFÉ BAR BIG BLUE Omiš   6:1
20.00 h  STARI FRUTOLINO - CAFÉ BAR BAGULIN Omiš   0:3
21.00 h  ŽUPA SV. PETRA PRIKO - OPĆINA BRELA  12:2

Ponedjeljak, 28.12.2009.godine

18.00 h  KONOBA DALMATINO - FESTIVUS  10:4
19.00 h  KOBAC HVIDR-a Makarska - HOS Orij  2:9
20.00 h  CAFÉ BAR STARI GRAD Omiš - CAFÉ BAR CESARICA Omiš   4:10
21.00 h  DICA ORIJA - MUM Duće  9:1


Utorak, 29.12.2009.godine

18.00 h  GROM Omiš - MUŠKA MODA MEGA   2:5
19.00 h  PINK BOYSI - ZOV KAMENA   6:13
20.00 h  TRI DECA - BAJNICE   5:10
21.00 h  CAFÉ BAR POPAJ Strožanac - CAFÉ BAR KAN Split  6:2

  

RASPORED DRUGOG KOLA


Srijeda, 30.12.2009.godine

18.00 h  CAFÉ BAR DUX Gata - STARA KLAPA Omiš   7:11
19.00 h  SV. JOSIP C.B. LIBERTY Dugi Rat - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat   4:6
20.00 h  BRAVARIJA BAŠIĆ Dugi Rat - ARGENTINA   11:3
21.00 h  ŽUPA SV. PETRA Priko - CAFÉ BAR BAGULIN Omiš   14:2


Subota, 02.01.2010.godine

18.00 h  KONOBA DALMATINO - HOS ORIJ   7:3
19.00 h  CAFÉ BAR CESARICA Omiš - DICA ORIJA   7:3
20.00 h  MUŠKA MODA MEGA - ZOV KAMENA   2:9
21.00 h  BAJNICE - Café Bar POPAJ Strožanac   4:6


Nedjelja, 03.01.2010.godine

18.00 h  STARA KLAPA Omiš - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat   3:7
19.00 h  BRAVARIJA BAŠIĆ Dugi Rat - ŽUPA SV. PETRA Priko  7:7 (9:10)
20.00 h  KONOBA DALMATINO - CAFÉ BAR CESARICA Omiš  4:4 (8:9)
21.00 h  ZOV KAMENA - Café Bar POPAJ Strožanac   7:6



POLUFINALA

Ponedjeljak, 04.01.2010.godine

19.00 h  RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat - ŽUPA SV. PETRA Priko  4:4 (7:6)
20.00 h  CAFÉ BAR CESARICA Omiš - ZOV KAMENA - Dolac   5:5 (10:9)

 

mali balun




FINALE

Utorak, 05.01.2010.godine

17.00 h  HVIDR-a Omiš - HVIDR-a Mostar  10:8
18.00 h  ŽUPA SV. PETRA Priko - ZOV KAMENA - Dolac  7:3
19.00 h  Gradsko vijeće Omiša - Općinsko Vijeće Dugog Rata  5:0
20.00 h  RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC Dugi Rat - CAFÉ BAR CESARICA Omiš   5:8

 

mali balun
mali balun
mali balun
mali balun

Povezani članci

Who's Online

We have 152 guests and no members online