Rukomet: 'Slani' pobjedili 'Slatke'

Marko GaliotRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK ŽUPANJA  31:27 (14:14). U pravoj prvenstvenoj utakmici, čvrstoj i na trenutke vrlo neizvjesnoj, rukometaši Hrvatskog dragovoljca pobjedili su vrlo dobru rukometnu ekipu iz Županje i tako osvojili nove domaće bodove. Dragovoljci su od početka krenuli dobro, vodili su s gol, dva, razlike veći dio utakmice, da bi sredinom drugog poluvremena malo pali u igri, povezali par pogrešaka te su gosti poveli. No ne zadugo. Završnicu su dugoraćani odigrali koncentriranije te na golovima danas pucački raspoloženog Mislava Plazibata, te konstantno dobrog Marka Galiota osigurali pobjedu. Naravno, ključ i ove pobjede bio je u na trenutke vrlo dobroj obrani iz koje su sjevale kontre i laki pogotci (Galiot, Plazibat, Ivan Pleić). U prvom dijelu dugoraćani su osim par lakih golova i odličih realizacija i sa bokova (I.Pleić, Miroslav Pivac) "pobrali" i previše isključenja, da bi se u nastavku uloge srećom zamjenile. Stigli su dragovoljci razbraniti i vratara "Slatkih", koji je obranio i dva sedmerca, no i mladi Bušić je "skinio" jednog, iako možemo reći da naši vratari jučer nisu imali svoj dan. Čestitamo igračima obje ekipe na borbenosti i na fair igri. S novom pobjedom ugodno iznenađenje 1.HRL iz Dugog Rata odlazi iduće subote na megdan Kaštelanima ...

RUKOMET

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK ŽUPANJA   31:27 (14:14)

Mislav Plazibat

Piše: Mladen Banović

U Kaštelima se nadolazećeg vikenda igra županijski derbi! - Kaštela kontra Hrvatskog dragovoljca. Biti će to prava fešta dalmatinskog rukometa pred zasigurno punim tribinama. Pozivamo dugoraćane i sve lokalne ljubitelje rukometa da u što većem broju dođu u Kaštela bodriti svoje rukometaše.

A do tada i do detaljnijeg izvješća kojeg sprema marljiva ekipa sa lokalnog rukometnog portala rkhd.hr pogledajte foto-zapis s utakmice protiv "Slatkih" iz Županje kojeg je duuugim okom svoje teleskopske foto kamere zabilježio zasigurno najbolji fotograf među rukometašima, naš popularni Sipa ...