ŽRL: Mlade Orkanašice bez bodova iz Sinja

Orkan - CetinaDjevojčice A ('98): RK CETINA- RK ORKAN 9:3 (4:3)
Djevojčice B ('00): RK CETINA- RK ORKAN 17:8 (7:2)
U subotu su u okviru drugog kola županijske lige mlade rukometašice Orkana gostovale u Sinju kod ekipe Cetine. Cetinke se nisu pokazale baš kao dobri domaćini jer gošćama iz Dugog Rata nisu prepustile ni boda, već su uvjerljivo slavile u oba susreta. Kako su to vidjele igračice Orkana pročitajte u izvješću Anice Rako i Ivane Balić (uskoro) ...

RK CETINA - RK ORKAN 9:3 (4:3)

U subotu je odigrana utakmica između RK CETINA - RK ORKAN. U početku su obje ekipe igrale izjedančeno, gol za gol. Na kraju prvog poluvremena Cetina je imala pogodak prednosti (4:3).

U drugom poluvremenu dale smo sve od sebe, ali nije išlo.. Nažalost, nismo postigle ni jedan gol, a Cetina ih je postigla 5. Konačni rezultat utakmice je 9:3. Očekivale smo puno više od ove utakmice. Drugi put će biti bolje.