Pobjeda na krilima dobre obrane

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "MEĐIMURJE"  38:25 (14:12). Veoma važna pobjeda dugoratskih rukometaša na početku drugog dijela prvenstva 1. HRL. Na samom početku domaćini su na "domaćem" parketu splitskih Gripa bili u malom grču, što su gosti dobro iskoristili i predvođeni Škrobarom bili u minimalnom vodstvu sve do 20. minute (9-7), kada su imali priliku i povećati svoju prednost. Međutim tada se budi "strašni lav", vratar Željan Bosnić na vratima dugoračana, te svojim obranima daje vjetar u leđa suigračima koji okreću rezulat u svoju korist, te na odmor odlaze sa 2 gola prednosti (14-12) ...

RUKOMET (M)

Željan željan obrana

Piše: Joško Ivanišević / rkhd.hr
Izvor: rkhd.hr

RK HD

Drugo poluvrijeme Dragovoljac kreće furiozno, te serijom od 7 zgoditaka rješava pitanje pobjednika. U tim trenucima briljirao je vratar Bosnić skinuvši 4 sedmerca.

Do kraja susreta nije bilo opuštanja jer je tribalo uhvatiti minus 7 iz prvog susreta što su danas vrlo raspoloženi Gale i Plazibat sa ostatkom ekipe iskoristili te utakmicu priveli kraju sa velikih plus 13.