Druga momčad Hrvatskog dragovoljca završila sezonu velikom pobjedom

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 - RK VRGORAC  44:26 (21:13). Prošle nedjelje na parketu splitskih Gripa, u slavljeničkoj atmosferi proslave 60 godina RK Hrvatski dragovoljac, druga ekipa RK HD svladala je fenjeraša iz Vrgorca. Druga ekipa Dragovoljca ozbiljno je shvatila protivnika te ih je nadigrala u svakom detaljur ukometne igre. Drugu momčad slavljenika vodio je Marin Stipičić, trener prve ekipe umjesto Mije Klarića koji je vodio porvu ekipu na gostovanje u Osijek. Domaćini su dobro otvorili utakmicu te su bez problema kontrolirali protivnika te ponudili pregršt atraktivnih poteze. Prvo poluvrijeme je završilo s 21:13. U drugom poluvremenu Dragovoljac podiže igru te završava utakmicu s uvjerljivih 44:26, s napomenom da su gosti mogli proći rezultatski i gore. Priliku da se nametnu treneru prve momčadi osim standardno dobrih Grgata i Pocrnje sjajno je iskoristio Lazarušić i topovnjača Milivoj Kaštelančić ...

RUKOMET

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 - RK VRGORAC 44:26 (21:13)

Piše: Ivan Pleić / rkhd.hr
Izvor: rkhd.hr

Topovnjače Milivoja Kaštelančića sigurno će se dugo sjećati golman Vrgorca, koji je nakon jednog obranjenog Milinog projektila završio kod lječničke ekipe. Ništa ozbiljno. Ubrzo se vratio u igru.