RK Hrvatski Dragovoljac - RK Dugo Selo 27:36

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK DUGO SELO  27:36 (15:18). Dugoraćani su se kako-tako držali većim dijelom prvog poluvremena, no gosti su ipak na poluvrijeme otišli s plus tri gola. U nastavku je Dugo Selo dominiralo i imalo čak i 12 golova prednosti. Posebno raspoloženi su bili Dorian Markušić s devet i Ivan Zvonimir Kljak sa sedam golova, a kod domaćina već tradicionalno najefikasniji je bio kapetan Mislav Plazibat koji se u strijelce upisao osam puta...

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Bosančić, Pranjić 3, Plazibat 8, Jelčić, Bočkaj, S.Maleničić, Kaštelančić, Kutleša 2, M.Maleničić 2, Tokić, Kaša 1, Pocrnja 4, Grgat 4, Vukasović, Jakeljić.
Trener: Marin Stipičić

1.HRL

Piše: Mladen Banović

I drugu prvenstvenu utakmicu na "domaćem" parketu Hrvatski Dragovoljac je izgubio. Sinoć su u Solinu bolji od Dugoraćana bili rukometaši Dugog Sela. Neobično, pobjeđuju u gostima, gube na "domaćem" terenu, tako su krenuli u rukometnu jesen naši Dragovoljci. Naši "dizelaši" očito trebaju još malo vremena da dosegnu "radnu temperaturu". A da idući put autobus "Duće Toursa" sat-dva samo kruži oko dvorana na Gripama ili na Bilankuši?

NAJAVA UTAKMICE

U subotu popodne na Solinskoj Bilankuši rukometaši, seniori, RK Hrvatski Dragovoljac odigrati će prvenstvenu utakmicu 1.HRL s ekipom RK Dugo Selo. Dugoratski mladići koje trenira Marin Stipičić nadaju se domaćoj pobjedi.., a tu će im trebati, nakon još jednog rukometnog pira, i vaša podrška s tribina. Svratite popodne u Solin podržati naše rukometaše, jer ionako će kiša i omanji potop, pa najvjerojatnije neće biti ništa od planirane šetnje lunogmarom s ljepoticom tjedna.. Eh da, skoro zaboravih, čestitam Matei i njenom Dragovoljcu...