Hrvatski Dragovoljac - Kozala 28:27

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KOZALA 28:27 (9:12). "Čupava" pobjeda Dragovoljaca protiv mladih Riječana izborena je u nedjelju predvečer na "domaćem" parketu Gripa. Bodovi su na kontu Dugoraćana, a kako je počelo nitko nije mogao biti siguran u ovakav rasplet. Gosti su vodili na poluvremenu, a u drugom dijelu su imali i četiri pogotka prednosti (13:17). Međutim, u završnici su Dugoraćani uspjeli preokrenuti. Pobjedu im je u pretposljednjoj minuti donio kapetan Mislav Plazibat svojim devetim zgoditkom..

Piše: Mladen Banović

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Bosančić, Pranjić 2, Plazibat 9, Jakelić, Jelčić, Klarić 1, S. Maleničić, Kaštelančić, Kutleša, M. Maleničić 5, Đonlić, Kaša 1, Pocrnja 2, Grgat, Vukasović, Jakeljić 8.
Trener: Marin Stipičić.

NAJAVA:

U nedjelju u 16 sati u maloj dvorani na Gripama odigrati će se utakmica 8.kola 1.HRL između RK Hrvatski dragovoljac i MRK Kozala. U rukometnom dvoboju 9. i 10. na tablici očekuje nas uzbudljiva i borbena utakmica. Dugoraćani ohrabreni pobjedom protiv Splita ulaze i u ovaj prvenstveni susret s laganim imperativom pobjede, no valja nam vidjeti kakvi će poslije "groznice subotnje večeri" istrčati u nedjelju na "domaći" parket Gripa. Ljubitelji rukometa, dođite u nedjelju sportskim navijanjem podržati naše rukometaše.