Rukomet (M): Krilniku 'naplatili s kamatama' poraz u Kupu

RK HD - RK KrilnikRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HRK KRILNIK  38:26 (15:13). Dugoračani su ovu utakmicu ušli kao veliki favoriti što i samo stanje na tablici govori. Međutim tu ulogu tribalo je opravdati na parketu  što su i učinili. Cijelo prvo poluvrijeme domaćini su proveli u laganoj rezultatskoj prednosti ali žilavi gosti se nisu predavali te se na poluvrijeme odlazi sa samo plus 2 za domaćina. Početak  drugog poluvremena nastavljen je u istom ritmu te su gosti parirali do rezultata 21:19 tada dragovoljci pojačvaju obranu i podižu razinu igre u veću brzinu, te laganim protunapadima  preko Klarića, Galiota  i Plazibata rade seriju 11-2 te rješavaju pitanje pobjednika ...

RUKOMET (M):

9.  KOLO  2.HRL - JUG

Split, Mala dvorana Š.C. ‘’Gripe’’ 20.11.2011. 18:00 h,  gledatelja 130 i Armi

"Naplatili" Krilniku poraz u Kupu

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HRK KRILNIK   38:26 (15:13)

Piše: Frane Pleić / rkhd.hr
Izvor: rkhd.hr

rk hd - rk krilnik

Nakon toga trener Nazor daje priliku i mladim nadama kluba koji to odlično koriste, pogotovo mladi Jakeljić koji je u kratkom vremenu postiže 5 pogodaka.