Druga momčad Dragovoljca svladale Arbanase

Dragovoljac2 - Arbanasi2RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 - RK ARBANASI 2  31:26 (13:13). U nedjelju u SC Poljud, u dvorani "Lora" odigrana je uzbudljiva rukometna utakmica. Druga ekipa RK Hrvatskog dragovoljca pojačana ponekim zvijezdama iz prve ekipe pobijedila je mladu zadarsku ekipu Arbanasi 2. Prvo poluvrijeme Dragovoljci su u u vodstvu, ali se muče s pokretljivom obranom gostiju, pa gosti hvataju rezultatski priključak pred odlazak na odmor. Arbanasi su imali šansu i prijeći u vodstvo ali golman domaćih Stipe Tokić zaustavlja tri čista zicera. U nastavku su se Mijini momci probudili i predvođeni najboljim strijelcom utakmice Matejom Jakeljićem (13 pogodaka!) i Marinom Grgatom s 5 pogodaka stvaraju osjetniju prednost, za goste nedostižnu razliku i utakmica je mirno privedena kraju. Semafor se zaustavio na 31:26.