Dubrovnik - Hrvatski Dragovoljac 31:29

RKHM DUBROVNIK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  31:29 (15:14). Odgođenu utakmicu protiv Dubrovčana odradili su dugoratski rukometaši na Veliku subotu, 15.4. kada su se praćeni svojim vjernim navijačima rano ujutro "Duće Tours" karavanom uputili put Kraljeva Grudobrana iskovati u znoju lica svoga novu prvenstvenu pobjedu, ovaj put nad rukometnim trupama Ludog Kralja Prisavskih rukometnih komentatora.. Prve minute utakmice pripale su momčadi trenera Zlatka Saračevića, koja je tek pred utakmicu s Dugoraćanima, pobjedivši fenjeraša Crikvenicu u gostima, prekinula niz od sedam utakmica bez pobjede. Dragovoljcima je pripao središnji dio prvog poluvremena. U 16. minuti imali su čak četiri pogotka viška (6:10). Ipak, nakon minute dogovora, koju je pozvao Saračević, Dubrovčani se bude i s serijom 5:0 dolaze opet u vodstvo te odlaze na odmor s pogotkom viška (15:14). U nastavku Dubrovčani nastavljaju istim tempom, Dragovoljci s dva igrača više uspjevaju nadoknaditi dva pogotka minusa te izjednačiti na 27:27. Gol za gol igralo se do 55. minute. A onda u izjednačenoj i vrlo uzbudljivoj završnici najprije griješi domaćin, točnije, Tomislav Radić, pri ulasku u igru, no Dugoraćani taj poklon i igrača više za vodstvo ne koriste. Razbranio se vratar Dubrovnika Kristijan Janđel, a na drugoj strani pogodio je Čužić za vodstvo domaćina. Do samog kraja igralo se gol za gol, a onda su suci malo pretjerali s domaćinskim suđenjem, svirali su prekršaj Dragovoljcu u napadu, Dugoraćani su protestirali pa je isključen Marko Galiot Zele, a Dubrovnik uspjeva iskoristiti igrača više, s krila zabija Hrvoje Lončarica za konačnih 31:29. Uzbudljivo (pa i previše) je bilo i na tribinama gdje je policija u jednom trenutku morala sprječavati sukob između nekoliko gostujućih te domaćih navijača.