RK Hrvatski Dragovoljac - RK Senj 36:25

Gale u akciji

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK SENJ WALLENBORN  36:25 (15:13). Dugoračni su ostvarili drugu uzastopnu, prvu domaću pobjedu kontra gostiju iz Senja. Od samog početka se vidilo da je kvaliteta na strani domaćina ali velik broj promašenih zicera nakon kojih se uvukla mala nervoza, dali su borbenim gostima da drže priključak cijelo prvo poluvrijeme ...

RUKOMET

Split. Mala dvora ŠC „GRIPE“. Gledatelja 100.

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "SENJ WALLENBORN"  36:25 (15:13)

Piše: Frane Pleić / rkhd.hr
Izvor:
rkhd.hr

detalj s utakmice

Senjani su parirali još nekoliko minuta u nastavku nakon toga stvari idu u samo jednom smjeru na mlin Dugoraćana. Raspucali su se dragovoljci, obrana je neprobojna te prvo odlaze na plus 4 (18-14) nakon toga razlika samo raste do konačnih 36-25.

Kod domaćina vrlo raspoložena mlada vanjska linija Gale 9 te Plazibat i Banović po 6 golova, kod gostiju Filipović 7 i Vuković 6.