Omiško-Dugoratski dvoboji u četvrtfinalima Matinele

MatinelaNa 19. Božićno-novogodišnjem Omiškom malonogometnom turniru "Matinela" (Šponda) kojeg u ovo (pred)blagdansko vrijeme tradicionalno organizira HVIDR-a Omiš, došli smo do utakmica četvrtfinala. U nedjelju, 02. siječnja odigrati će se dva omiško-dugoratska dvoboja, susreti CB Cesarica - Dica Orija (19 h) i CB Stari Grad - MNK Sv.Josip (20 h). Dan poslije balunjerske vještine će odmjeriti ekipe CB Desperado - CB DUX, te ekipa Župe Sv.Petar Priko - Stara Klapa. U nastavku potražite raspored i rezultate svih dosad odigranih utakmica ... 

19. BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI ONOGOMETNI TURNIR MANTINELA (ŠPONDA)

RASPORED / REZULTATI


ČETVRT FINALA

Ponedjeljak, 03.01. 2011.

19:00 h  CB DESPERADO Omiš - CB DUX Gata
20:00 h  Župa SV.PETRA Priko - STARA KLAPA Omiš

Nedjelja, 02.01. 2011.

19:00 h  CB CESARICA Omiš - DICA ORIJA Orij
20:00 h  CB STARI GRAD Omiš - MNK SV.JOSIP  Dugi Rat

 

DRUGO KOLO

Četvrtak, 30.12. 2010.

21:00 h  STARA KLAPA Omiš - GENOA HNS Dugi Rat   6:3
20:00 h  Župa SV.PETRA Priko - KRILO Jesenice   8:3
19:00 h  ARGENTINA Split - CB DUX Gata    5:9
18:00 h  MNK STROŽANAC - CB DESPERADO Omiš   3:4 (2:2)

Srijeda, 29.12. 2010.

21:00 h  GROM d.o.o. Omiš - MNK SV.JOSIP  Dugi Rat   4:6
20:00 h  CN STARI GRAD Omiš - CB ANKORA Dugi Rat   5:3
19:00 h  UHDDR Dugi Rat - DICA ORIJA   5:8
18:00 h  CB CESARICA Omiš - PUNTA Omiš   6:5

 

PRVO KOLO

Utorak, 28.12. 2010.

21:00 h  HOS ORIJ Orij - Genoa HNS Dugi Rat   6:13
20:00 h  STARA KLAPA Omiš - ZU-ZU BESNI Mravi  8:4
19:00 h  DUĆE - KRILO Jesenice   7:8
18:00 h  ŽUPA SV.PETRA Priko - MANJANJORGO Krilo   6:3

Ponedjeljak, 27.12. 2010.

21:00 h  CB DUX Gata - ZOJA   17:5
20:00 h  ARGENTINA Split - VAROŠ Split   9:4
19:00 h  CB DESPERADO Omiš - MOTOTEST ČAGALJ Omiš   6:3
18:00 h  MNK STROŽANAC - PAPUČE Naklice  7:3

Nedjelja, 26.12. 2010.

21:00 h  ANKORA Dugi Rat - TIP-TOP Omiš   12:7
20:00 h  MNK SV JOSIP Dugi Rat - JEGER Naklice   8:1
19:00 h  PARALAKSA Omiš - GROM Omiš   1:8

Četvrtak, 23.12.

21:00 h  CB STARI GRAD Omiš - SAMO DOĐI Omiš   9:1
20:00 h  DICA ORIJA Orij - KBK Dalmacija Dugi Rat   3:0
19:00 h  UHBDDR Dugi Rat - KOBAC Makarska   3:0

Srijeda, 22.12. 2010.

21:00 h  CB ZVIZDAN Omiš - PUNTA Omiš  3:12
20:00 h  CB CESARICA Omiš -  HVIDRA Omiš  8:7 (7:7)

 

PRETKOLO

Utorak,  21.12. 2010.

21.00 h  HVIDR-a Omiš - VELIKO BRDO Makarska   7:2
20.00 h  KOBAC HVIDR-a Makarska - I.J. Policija   4:3 (3:3)

Ponedjeljak, 20.12. 2010. godine

21.00 h  MOTO TEST Čagalj Omiš - PLAY LIFE Podgrađe   8:5
20.00 h  BIG BLUE Omiš - MANJANJORGO Krilo   4:5
19.00 h  Revijalna utakmica:  Pioniri NK OMIŠ - Pioniri NK ORKAN   2:2

Povezani članci

Who's Online

We have 215 guests and no members online