Pobjeda Orkana u gostima za miran zimski san

NK MLADOST (Proložac) - NK ORKAN 1:3 (1:1). U posljednjem jesenskom kolu prvenstva Orkan se s gostovanja kod Mladosti u Prološcu vratio u Dugi Rat sa svim bodovima. Čestitke igračima i treneru. No početak nije baš mirisao na ovakav rasplet. Domaćin je poveo već u 2. minuti susreta preko Maršića. Izjednačio je Batinović u 30. minuti i s rezultatom 1:1 se otišlo na odmor. U nastavku je Orkan zabio dva pogotka i sačuvao svoju mrežu. Strijelci su bili Ivanišević u 69. i Mudnić-Pulje 10 minuta poslije, Ordulj j obrana do kraja su bili koncentrirani i pjesma pobjednika je već u svlačionici mogla početi. Vjerujem da je trajala tijekom cijelog povratka kući u autobusu "Duće Toursa", a sudeći po zapisima po društvenim mrežama potrjala je dugo, dugo u hladnu jeseničku noć...
Orkan je u slavljeničkoj godini, u kojoj je svečano proslavio prvih 100 godina djelovanja kluba, na tablici jesenjeg dijela prvenstva 1.ŽNL tek deveti (susjedi iz Omiša su četvrti), pa nam se valja nadati lijepšem nogometnom proljeću. Ajmoi naši. Ovo je vaše stoljeće!