Poraz na početku košarkaške sezone

KK Omiš GalebKK OMIŠ GALEB - KK PET BUNARA  70:84 (19:14, 19:22, 15:27, 17:21). Počelo je i košarkaška druga liga. Omišani su u prvom kolu dočekali Zadrane zanimljivog imena 'Pet bunara'. Gosti su se pokazali kao bolji protivnik te su uvjerljivo slavili na otvorenju košarkaške sezone u Omišu. Košarkaši Omiša su vodini na kraju prve četvrtine i na poluvremenu (38:36) ali treća četvrtina se pokazala presudnom. Domaći su je izgubili sa 12 koševa razlike i tu su kola krenula nizbrdo. U posljednjoj četvrtini Zadrani su još povećali prednost i slavili sa uvjerljivih 84:70. Najbolji kod domaćih je bio Požgaj sa 24 koša te Šipić sa 16 dok je kod gostiju Gligora zabio 24 koša ...