VIDEO: Vijećnici o UPU Bajnice, ulasku u sastav urbane aglomeracije Split, aktualnostima

35. sjednica Općinskog vijeća općine Dugi Rat održana je u ponedjeljak, 21.09.2015. s početkom u 19:30 sati u općinskoj vijećnici. Uz naše vijećnike sjednici je prisustvovao i Niko Mrčić iz naše županije. Dnevni red sjednice:
   1.Odluka o donošenju Urbanističkog plana uređenja luke Bajnice
   2.Odluka o ulasku Općine Dugi Rat u sastav urbane aglomeracije Split
   3. Usvajanje zapisnika sa 33. sjednice Općinskog vijeća
   4. Odluka o dopuni Odluke o izmjenama i dopunama Prostornog plana uređenja Općine Dugi Rat od 06.07.2015.
   5.Aktualnosti
U nastavku članka pogledajte i video prilog našeg marljivog Jakova Velića, snimku 35. sjednice općinskog viječa i saznajte da li argumentacija načelnika i gosta sjednice - planera  iz županije zadovoljila naše brodare, što se našoj Općini nudi ulaskom u urbanu aglomeraciju Split, na koja je to aktualna pitanja vijećnik Milan tražio odgovor (i je li ga dobio)..

35. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DUGI RAT, 21.9.2015.

Video: Jakov Velić / TV Dugi Rat, Art Foto Video

Povezani članci

Who's Online

We have 189 guests and no members online