Projekt sufinanciranja izgradnje novog Vatrogasnog doma prijavljen na natječaj

Evo su se naši općinari danas predizborno pohvalili da su još 18.04.2017. (dakle prije 25 dana!) poslali prijavu za sufinaciranje projekta izgradnje novog vatrogasnog doma u Dugom Ratu na natječaj Ministarstva poljoprivrede za provedbu podmjere 7.4. - operacije tipa 7.4.1. "Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu". Već prvog dana natječaja naši općinari su poslali, odnosno prijavili, svoj projekt, kojim će se, ako projekt prođe, povući 6.703.200,00 kuna bespovratnih sredstava za izgradnju novog vatrogasnog doma u Dugom Ratu, dok će preostali iznos investicije od 2.604.300,00 kuna biti osiguran iz proračuna Općine Dugi Rat. Bravo za ekipu koja je radila na pripremi projekta. Držimo fige da prođe!

Piše: Mladen Banović

 

DVD Dalmacija Dugi Rat

Projekt izgradnje Vatrogasnog doma u Dugom Ratu prijavljen na natječaj za bespovratna sredstva
  Projekt izgradnje Vatrogasnog doma u Dugom Ratu prijavljen na natječaj za bespovratna sredstva

Povezani članci

Who's Online

We have 120 guests and no members online