Finale: Dica Orija - Župa Sv.Petra Priko

Došli smo i do samog finala ovogodišnje Matinelaskoro pa jubilarne 19. Matinele u kojem će se u srijedu u 20 sati sastati ekipe Dica Orija i Župa Sv.Petar Priko. Žilići i prijatelji su u polufinalu rezultatom 6:4 pobjedili ekipu Omiškog kafića Stari Grad, dok je ekipa sa Prika pobjedila ekipu kafića Dux iz Gata rezultatom 7:3. Utakmica za treće mjesto počinje u 18 sati, a u 19 sati revijalnu utakmicu odigrati će članovi Omiške i Mostarske HVIDR-e. U nastavku potražite rezultate svih dosad odigranih utakmica ...

FINALE MATINELE

Dica Orija vs. Župa Sv.Petra Priko

Puhica Vengo
Dočim je vijest o polufinalnoj pobjedi Dice Orija doplovila do Hong Konga morski je vuk Vengo, najveći prekomorski navijač ekipe s Orija, odmah zapalija gradele i s ekipom s posla do dugo u toplu južnu noć proslavljao pobjedu svojih Orijana. Ajme, tko će sutra moć akoštat ako Žilići i prijatelji podignu visoko pobjednički pokal !?! Ma ništa zato... mali filipinski od kužine je već dobio narudžbu za novi banket na palubi. Čekaju se samo vijesti s finala ...

19. BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI ONOGOMETNI TURNIR MANTINELA (ŠPONDA)

RASPORED / REZULTATI


FINALE!

Srijeda, 05.01. 2011.

18:00 h  za 3 mj.: CB STARI GRAD Omiš - CB DUX Gata 
19:00 h  revija: HVIDR-a Omiš HVIDR-a Mostar
20:00 h  finale: DICA ORIJA Orij -  Župa SV.PETRA Priko 

 

POLUFINALA

Utorak, 04.01. 2011.

20:00 h  CB DUX Gata -  Župa SV.PETRA Priko  3:7
19:00 h  DICA ORIJA Orij - CB STARI GRAD Omiš   6:4


ČETVRT FINALA

Ponedjeljak, 03.01. 2011.

19:00 h  CB DESPERADO Omiš - CB DUX Gata   4:5
20:00 h  Župa SV.PETRA Priko - STARA KLAPA Omiš   8:3

Nedjelja, 02.01. 2011.

20:00 h  CB STARI GRAD Omiš - MNK SV.JOSIP  Dugi Rat  11:5
19:00 h  CB CESARICA Omiš - DICA ORIJA Orij   0:2

 

DRUGO KOLO

Četvrtak, 30.12. 2010.

21:00 h  STARA KLAPA Omiš - GENOA HNS Dugi Rat   6:3
20:00 h  Župa SV.PETRA Priko - KRILO Jesenice   8:3
19:00 h  ARGENTINA Split - CB DUX Gata    5:9
18:00 h  MNK STROŽANAC - CB DESPERADO Omiš   3:4 (2:2)

Srijeda, 29.12. 2010.

21:00 h  GROM d.o.o. Omiš - MNK SV.JOSIP  Dugi Rat   4:6
20:00 h  CN STARI GRAD Omiš - CB ANKORA Dugi Rat   5:3
19:00 h  UHDDR Dugi Rat - DICA ORIJA   5:8
18:00 h  CB CESARICA Omiš - PUNTA Omiš   6:5

 

PRVO KOLO

Utorak, 28.12. 2010.

21:00 h  HOS ORIJ Orij - Genoa HNS Dugi Rat   6:13
20:00 h  STARA KLAPA Omiš - ZU-ZU BESNI Mravi  8:4
19:00 h  DUĆE - KRILO Jesenice   7:8
18:00 h  ŽUPA SV.PETRA Priko - MANJANJORGO Krilo   6:3

Ponedjeljak, 27.12. 2010.

21:00 h  CB DUX Gata - ZOJA   17:5
20:00 h  ARGENTINA Split - VAROŠ Split   9:4
19:00 h  CB DESPERADO Omiš - MOTOTEST ČAGALJ Omiš   6:3
18:00 h  MNK STROŽANAC - PAPUČE Naklice  7:3

Nedjelja, 26.12. 2010.

21:00 h  ANKORA Dugi Rat - TIP-TOP Omiš   12:7
20:00 h  MNK SV JOSIP Dugi Rat - JEGER Naklice   8:1
19:00 h  PARALAKSA Omiš - GROM Omiš   1:8

Četvrtak, 23.12.

21:00 h  CB STARI GRAD Omiš - SAMO DOĐI Omiš   9:1
20:00 h  DICA ORIJA Orij - KBK Dalmacija Dugi Rat   3:0
19:00 h  UHBDDR Dugi Rat - KOBAC Makarska   3:0

Srijeda, 22.12. 2010.

21:00 h  CB ZVIZDAN Omiš - PUNTA Omiš  3:12
20:00 h  CB CESARICA Omiš -  HVIDRA Omiš  8:7 (7:7)

 

PRETKOLO

Utorak,  21.12. 2010.

21.00 h  HVIDR-a Omiš - VELIKO BRDO Makarska   7:2
20.00 h  KOBAC HVIDR-a Makarska - I.J. Policija   4:3 (3:3)

Ponedjeljak, 20.12. 2010. godine

21.00 h  MOTO TEST Čagalj Omiš - PLAY LIFE Podgrađe   8:5
20.00 h  BIG BLUE Omiš - MANJANJORGO Krilo   4:5
19.00 h  Revijalna utakmica:  Pioniri NK OMIŠ - Pioniri NK ORKAN   2:2

Povezani članci

Who's Online

We have 254 guests and no members online