Orkan - Omladinac 3:1

Dugoratski ljubitelji baluna s nestrpljenjem su očekivali nedjelju i dolazak uvijek nezgodnog gosta "Omladinca" iz Vranjica na dugoratski travnjak. Cijeli tjedan osjećala se lagane nervoza u redovima seniora Orkana, jer Omladinca se jednostavno trebalo pobjediti, ako se želi nastaviti utrka za 1 mjesto i ulazak u veći rang natjecanja. Bodovi kod kuće se u takvim utrkama ne smiju gubiti! Prije ovog 14.kola gosti iz Vranjica su prikupili samo 4 boda manje od Orkana. Od samog početka susreta Orkan je preuzeo terensku inicijativu, a ranim pogotkom, već u 5. minuti, Klarić je nagovjestio  još jednu lijepu nogometnu partiju pred domaćim navijačima i domaću pobjedu. Raspoloženi Šarić je pogocima u 25. i 35. minuti potopio sve nade gostiju. Orkan je cijelim tokom susreta bio dominantan, rastrčan i kombinatoran. Protiv ovakvog Orkana gosti jednostavno nisu imali izgleda. Dobro pojačanje domaćima pokazao se Mate Selak. Počasni pogodak Omladinac je postigao pred sam kraj utakmice, iz jedanaesterca kojeg je realizirao Nerlović ...

NOGOMET

Izvor: FB Dugi Rat vijesti

Izravni konkurent Orkanu za prvo mjesto, ekipa Mladosti iz Prološca na domaćem je terenu također bila uvjerljiva protiv svog protvnika. Ispratila je ekipu Glavica kući sa rezultatom 5:0!

Upravo su Glavice sljedeći protivnik dugoratskim mladićima u sljedećem kolu.