Marijan Botica šampion velikog Jeseničkog boćarskog turnira

Marijan Botica osvojio veliki Jesenički boćarski turnirU povodu obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, odigran je još jedan iz serije maratonskih Jeseničkih turnira u boćanju, na kojem je sudjelovalo 90-tak ekipa na potezu od Makarske, Imotskoga do Šibenika, a kojega je ovoga puta osvojio Marijan Botica iz Kaštela. On je u finalu lako glatko pobijedio Vladu Tomaša iz Jesenica, rezultatom 2-0, odnosno 16-4 i 16-5. Treće i četvrto mjesto podijelili su Ante Božić i Marko Plazonić. Finalno natjecanje sudio je Boško Stanić, s Maloga Rata. - "Moja najteža i najuzbudljivija utakmica bila je ona u četvrtfinalu, kada mi se suprostavio Ivica Jukić (Lovčić) iz Slivna" - priznao nam je nakon osvojenog finala šampion Botica ...

JESENICE

Marijan Botica osvojio veliki Jesenički boćarski turnir

Piše: Davor Grgat

Kao najupečatljiviji fair-play igrač ovoga turnira, proglašen je Tomo Plazonić – (Kaštela).

Vrijedne nagrade sa zasluženim peharima uručio je Romeo Tomaš, predsjednik Udruge, a na fair-play igri i uzornom ponašanju, te publici u primjernom bodrenju svojih ekipa, zahvalio se Nedo Sekelez – Vuk, balotaš s Malog Rata.

Na slikama su detalji s i poslije balotaškog turnira u Jesenicama.